Eskişehir koltuk yıkama şirketleri rehberinde yerinde koltuk temizleme firmalarının telefonları, fiyatları ve müşteri yorumları yer alıyor.

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Eskişehir Battaniye Yıkama olarak sizin ve sağlığınıza önem veriyoruz. Evimizin vazgeçilmezlerinden olan battaniyelerinizi yıkama hizmetinizde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Kullanmış olduğumuz battaniyedeki kir ve lekelerin oluşan toz birikimlerinin giderilmesi hassasiyetle üzerinde durulması gereken bir konudur. Halı yıkama işi yapan birçok işletme vermiş olduğunuz battaniyelerinizi hiçte hijyen olmayan koşullarda halı yıkama işlemi gibi yıkamaktadır. Eskişehir Battaniye Yıkama olarak size güvenebileceğiniz kaliteli hizmet sunmaktayız.

Eskişehir Battaniye Yıkama firmasında battaniyeler endüstriyel makinelerde yıkanmaktadır. Battaniye temizleme işlemine varsa üzerindeki lekeler çıkartılarak başlanmasıdır. Bu işlemin ardından gerekli kimyasal ilaçlar kullanılarak yıkama işlemine geçilir. Tam anlamıyla kurutulduktan sonra paketlenmelidir. Kurutulmayan nemli derecede kalan battaniyeleriniz zamanla koku yapmaya elverişli hale gelirler.

Eskişehir Battaniye Yıkama firması olarak servis esnasında battaniyelerinizi iyi ambalajlayarak hijyene önem vermekteyiz.

ESKİŞEHİR’DE HİZMET VEREN BATTANİYE YIKAMA FİRMALARI:

Özen Temizlik Yorgan – Battaniye Yıkama Hizmetleri:

Telefon: 0222 224 13 63 – 0506 424 31 77

Adres: İstiklal Mah. Yeşiltepe Sokak No: 28/2 / ESKİŞEHİR

Konfor Yorgan – Battaniye Yıkama Hizmetleri

Telefon: 0222 228 07 50 | Gsm: 0530 410 78 00

Adres: Baksan Sanayi Sitesi 109. Blok No: 18/ ESKİŞEHİR

3.923 Kez Görüntülendi

Battaniye Yıkama Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir