Eskişehir koltuk yıkama şirketleri rehberinde yerinde koltuk temizleme firmalarının telefonları, fiyatları ve müşteri yorumları yer alıyor.

Etiket: Eskişehir yatak yıkama

Cleaning Doctor

Cleaning Doctor

Cleaning Doctor Mobil Temizlik Merkezi, ev veya ofislerinizde kullandığınız koltukları ister adresinizde isterseniz kendi adresimize getirerek hijyenik bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır.

(0) İncele
Adax Koltuk Yıkama

Adax Koltuk Yıkama

Adax Koltuk Yıkama özel buharlı koltuk yıkama makinesi ile sizleri hayran bırakacak. Profesyonel hizmet, son model ekipmanlar ve doğru temizleyiciler ile sonuçlara çok sevineceksiniz.

Buharlı temizleme makinemiz ile koltuk, yatak, kanepe ve sandalye yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.  Adax Buharlı Koltuk Yıkama Eskişehir koltuk yıkama için doğru adresiniz. 

(0) İncele
Hijyen Koltuk Yıkama

Hijyen Koltuk Yıkama

Hijyen Koltuk Yıkama Şirketi Eskişehir’de müşteri memnuniyeti esaslı uygun fiyat politikasıyla hizmet vermektedir.

Koltuklarınızı belirli aralıklarla Hijyen Koltuk Yıkama ile yıkatmak sizin ve çocuklarınızın sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

(0) İncele
Konfor Koltuk Yıkama

Konfor Koltuk Yıkama

Konfor Koltuk ve Yatak Yıkama firması Eskişehir’de kendi imalatı olan deterjanlarla çamaşır suyu kullanmadan antibakteriyel yerinde koltuk, yatak, baza, çekyat, oto koltuğu yıkama hizmeti sunmaktadır.

Yerinde koltuk yıkama hizmetimizde kullandığımız son teknoloji makineler; koltuk, sandalye, çekyat gibi kumaşla kaplı tekstil yüzeylerin temizliğinde kullanılan performansı yüksek, profesyonel makinalardır.

(0) İncele