Eskişehir koltuk yıkama şirketleri rehberinde yerinde koltuk temizleme firmalarının telefonları, fiyatları ve müşteri yorumları yer alıyor.

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Eskişehir’de perde yıkama hizmeti veren Eskişehir Stor Perde Yıkama firması evlerinizde, iş yerlerinizde yaşam alanlarınızın ayrılmaz bir parçası olarak kullandığınız her türlü; Kumaş, saten, tül, zebra, stor, jaluzi vb. perdelerinizi ücretsiz servis araçlarıyla adresinizden alıyor. Tamamen yıkama talimatlarına uygun bir şekilde otomatik makinelerde garantili bir biçimde yıkayıp, temizleyip kurutarak ütülü bir biçimde ambalajlayarak adresinize teslim ediyor.

Perdelerinizi otomatik makinelerde ve işin uzmanı personelimiz tarafından yıkarken kesinlikle bozulma, deforme olma, renk atması gibi sorunlar söz konusu olmamaktadır.

Eskişehir Perde Yıkama firmasında perdeleriniz alanında uzman ekip tarafından son teknoliji yıkama makineleri ile birlikte kaliteli, sağlığa zararsız kimyasal ve şampuanlarla yıkanmaktadır.

Detaylı bilgi almak, perde yıkama siparişi vermek için Eskişehir Stor Perde Yıkama firması ile iletişime geçin.

Siz müşterilerine daima düşünen Eskişehir Perde Yıkama firması kaliteli, uygun Perde Yıkama ücretlerini tüm kredi kartlarına kapıda ödeme imkânı ile sunuyor.

ESKİŞEHİR’DE HİZMET VEREN STOR PERDE YIKAMA FİRMALARI:

Özen Temizlik Stor Perde Yıkama Hizmetleri:

Telefon: 0222 224 13 63 – 0506 424 31 77

Adres: İstiklal Mah. Yeşiltepe Sokak No: 28/2 / ESKİŞEHİR

Konfor Stor Perde Yıkama Hizmetleri

Telefon: 0222 228 07 50 | Gsm: 0530 410 78 00

Adres: Baksan Sanayi Sitesi 109. Blok No: 18/ ESKİŞEHİR

3.740 Kez Görüntülendi

Stor Perde Yıkama Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir