Eskişehir koltuk yıkama şirketleri rehberinde yerinde koltuk temizleme firmalarının telefonları, fiyatları ve müşteri yorumları yer alıyor.

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.  Yorganlarınızın evlerde kullanılan çamaşır makinalarında yıkanması oldukça zor ve zahmetlidir. Eskişehir Yorgan Yıkama Firmaları bu konularda profesyonel hizmet sunmaktadır. Endüstriyel çamaşır makinalarında yorganlarınız yıkanır ve kurutularak adresinize teslim edilir.

Eskişehir Yorgan Yıkama Firmalarında yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra endüstriyel çamaşır makinelerine konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Eskişehir Yorgan Yıkama firmaları servis esnasında hijyene çok önem vermektedir.

ESKİŞEHİR’DE HİZMET VEREN YORGAN YIKAMA FİRMALARI:

Özen Temizlik Yorgan – Battaniye Yıkama Hizmetleri:

Telefon: 0222 224 13 63 – 0506 424 31 77

Adres: İstiklal Mah. Yeşiltepe Sokak No: 28/2 / ESKİŞEHİR

Konfor Yorgan – Battaniye Yıkama Hizmetleri

Telefon: 0222 228 07 50 | Gsm: 0530 410 78 00

Adres: Baksan Sanayi Sitesi 109. Blok No: 18/ ESKİŞEHİR

5.019 Kez Görüntülendi

Yorgan Yıkama Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir